Szkolenia dla Firm / Szkolenia zamknięte

„Przedstaw nam swój pomysł– a my przygotujemy odpowiednie działania”

Wykorzystaj naszą pasję dla Twojego sukcesu

Jak to zrobić? Wspólnie z Trainers Team. Pomożemy, doradzimy, opracujemy, przeszkolimy, zbadamy efektywność.

Trenerzy Trainers Team prowadzą szkolenia w oparciu o programy autorskie. Elastycznie reagują zarówno na potrzeby klientów, jak i na zmieniającą się sytuację rynkową, najnowsze trendy w obszarze szkoleń oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Szkolenia Trainers Team zawsze poprzedza etap badania potrzeb – jak zaawansowany, zależy od naszych klientów i zakresu projektu. Jeżeli tylko trzeba, w ramach tego etapu możemy zbadać kulturę organizacyjną firmy, przeprowadzić rozmowy z osobami decyzyjnymi, bezpośrednimi uczestnikami projektu, ankiety on-line, ale także odsłuchać rozmowy na infolinii.

Przykładowe programy mogą być dowolnie modyfikowane. Możemy do nich dokładać nowe elementy, usuwać istniejące, czy też łączyć moduły z kilku programów. Mając jednak na uwadze najwyższą efektywność i reagowanie na rzeczywiste potrzeby naszych klientów.

Oprócz kwestii programowej, dostosujemy do Państwa potrzeb również sposób prowadzenia warsztatów, rodzaj ćwiczeń i zadań do realizacji, zrealizujemy szkolenie w dowolnym miejscu, uzgodnionym wspólnie z Państwem.

Kiedy warto zorganizować szkolenie wewnętrzne?

Wtedy kiedy:

  • masz niewielką grupę uczestników;
  • zależy Ci aby szkolenie odbyło się w miejscu wygodnym dla Waszej grupy;
  • chcesz mieć gwarancję, że szkolenie zostanie dopasowane do specyficznych potrzeb lub nie jesteś pewny w jakim szkoleniu powinniście uczestniczyć;
  • zależy Ci na czasie, bo konkurencja nie śpi;

Etap badania potrzeb

Szczegółowy zakres programowy treningu zostanie uzgodniony ze Zleceniodawcą po etapie badania potrzeb potencjalnych uczestników szkolenia przeprowadzonych na dwóch etapach:

A. Rozmowa wstępna z kierownictwem firmy

Celem rozmowy jest określenia oczekiwań, zawartości merytorycznej i celów projektu, ustalenie kryteriów oceny efektów szkolenia, podpisanie umowy.

B. Ankiety On-Line

Rozpoznanie i analiza potrzeb szkoleniowych przyszłych uczestników za pomocą ankiet on-line, przeprowadzonych wśród uczestników szkolenia i jego kierownictwa.

Po przeprowadzeniu etapu A i B przygotowywany jest ostateczny program szkolenia.

Ostatnie opinie uczestników naszych szkoleń zamkniętych

Doskonała firma szkoleniowa- polecam!

Wszystko na najwyższym poziomie.

Firma rzetelna, profesjonalna,solidna, warta polecenia!!!!

Firma godna polecenia

Firma godna polecenia, bardzo dobry kontakt z klientem, profesjonalna obsługa. Poziom szkoleń na najwyższym poziomie.

Profesjonalnie i solidnie. Polecam.

Bardzo solidna i rzetelna firma. Bardzo dobra organizacja szkoleń,dobrze wyspecjalizowani trenerzy. Firma godna polecenia.

Treść merytoryczna szkoleń na bardzo wysokim poziomie. Wszelkie porady przekazywane są w ujęciu praktycznym i łatwym do zaimplementowania w firmie. Jeśli chodzi o podejście do klienta również nie mam zastrzeżeń, odpowiedzi na wszelkie pytanie są udzielane szybko i sprawnie, a niejasności wyjaśnianie. Polecam również ze względu na niewygórowane stawki i częste promocje i zniżki dla stałych klientów!

Szczerze polecam!

Firma jak najbardziej profesjonalna. Świetna obsługa, świetni ludzie. Poziom szkoleń na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim korzystanie z usług Trainers Team.

W 100% profesjonalizm oraz przyjazna i miła atmosfera. Nic dodać nic ująć. Firma godna polecenia.

Gorąco polecam Trainers Team, jako Firmę do podnoszenia kwalifikacji. Na pewno skorzystam jeszcze z ich usług.

Polecam Trainers Team jako firmę szkoleniową. Profesjonalna kadra, indywidualne podejście do Klienta i niewygórowane ceny. serdecznie pozdrawiam

Szkolenia prowadzone bardzo profesjonalnie zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym. Przygotowanie trenerów do zajęć również jest na najwyższym poziomie.

Copyright © Firma szkoleniowa - Trainers Team 2010-2021 All rights reserved | Tel.: 022 201 94 62 ; 022 201 94 27 | Fax: 022 201 92 82