This is a repeating event

MENEDŻER RESTAURACJI

2018Pon10Wrz(Wrz 10)09:00Wt11(Wrz 11)16:00MENEDŻER RESTAURACJICena szkolenia: 1 280 zł. netto - szkolenie dwudnioweWarszawa Szkolenie prowadziAgnieszka NowickaKategoria szkoleniaSzkolenia Menedżerskie

Opis szkolenia

Szkolenie ukierunkowane jest na doskonalenie osobistego stylu kierowania ludźmi, zarządzania zespołem, realizacji celów organizacji, identyfikowaniu się z firmą oraz doskonaleniu komunikacji w zespole.

Praca menedżera restauracji niesie za sobą uwarunkowania odmienne od pracy innych menedżerów. Charakterystyczną cechą tej pracy jest fakt stałej bliskości klienta, reagowania na jego potrzeby, uwagi dotyczące pracy podległych pracowników, a jednocześnie zachowania dyskrecji i taktu. Często konfrontacja z klientem trudnym będzie wystawiona na widok publiczny- jak wówczas poradzić sobie w takiej sytuacji, gdzie obserwatorami będą klienci, ale i pracownicy.

Po zakończeniu szkolenia jego uczestnicy będą zdawali sobie sprawę z czynników budujących autorytet szefa i silną pozycję przywódcza. Będą potrafili motywować zespół do osiągania wyznaczonych celów, budować relacje z innymi oparte o szczerą i otwartą komunikację oraz empatię i zrozumienie dla ich potrzeb zawodowych i osobistych.

Skuteczna komunikacja jest jednym z elementów niezbędnych do efektywnej pracy zespołu. Usprawnienie komunikacji wewnętrznej to często klucz do sukcesu realizacji codziennych zadań czy szczególnych projektów, a efektywna komunikacja wewnętrzna to klucz do sukcesu firmy.

więcej

Godziny szkolenia

10 (Poniedziałek) 09:00 - 11 (Wtorek) 16:00

Miejsce szkolenia

Warszawa - Centrum szkoleniowe Trainers Team

Warszawa

Szkolenie prowadzi

Agnieszka Nowicka

Dyplomowany trener biznesu. Doświadczony menager w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. W swojej pracy koncentruje się na poszukiwaniu i wskazywaniu nowych niekonwencjonalnych rozwiązań, jednocześnie nie skomplikowanych, a mogących wiele zmienić. Doświadczenie zdobyła w firmach ogólnopolskich w sektorze B2B oraz klienta indywidualnego, na stanowiskach: Doradca Prezesa ds. Zarządzania i Wizerunku, Dyrektor Oddziału, Dyrektor Handlowy Regionu, Z-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego, Kierownik Działu Zarządzania Sprzedażą i Marketingu.

Learn More

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © Firma szkoleniowa - Trainers Team 2010-2021 All rights reserved | Tel.: 022 201 94 62 ; 022 201 94 27 | Fax: 022 201 92 82