This is a repeating event

PRACA ZESPOŁOWA. KOMUNIKACJA W ZESPOLE

2018Wt11Wrz09:00Wt16:00PRACA ZESPOŁOWA. KOMUNIKACJA W ZESPOLECena szkolenia: 580 zł. nettoWarszawa Szkolenie prowadziAgnieszka NowickaKategoria szkoleniaSzkolenia Menedżerskie

Opis szkolenia

Celem szkolenia jest rozwinięcie umiejętności osób zarządzających zespołami, a także osób tworzących zespoły, skutecznej współpracy i komunikacji w zespole. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności i zapoznania się z koncepcją ról grupowych. Podczas szkolenia prowadzone będą gry symulacyjne i szkoleniowe, a także ćwiczenia, które pomogą zdiagnozować sytuację w zespole, a następnie po analizie sytuacji wyznaczyć kierunki działania zmierzające do budowy zgranego i współpracującego zespołu generującego wartość dla firmy poprzez wysoką efektywność działania.

Uczestnicy także poszerzą swoją wiedzę na temat zespołu, jego budowy, funkcjonowania, wykształcą umiejętności rozwiązywania konfliktów w oparciu o współpracę i zachowania sprzyjające dobremu porozumiewaniu się.

więcej

Godziny szkolenia

(Wtorek) 09:00 - 16:00

Miejsce szkolenia

Warszawa - Centrum szkoleniowe Trainers Team

Warszawa

Szkolenie prowadzi

Agnieszka Nowicka

Dyplomowany trener biznesu. Doświadczony menager w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. W swojej pracy koncentruje się na poszukiwaniu i wskazywaniu nowych niekonwencjonalnych rozwiązań, jednocześnie nie skomplikowanych, a mogących wiele zmienić. Doświadczenie zdobyła w firmach ogólnopolskich w sektorze B2B oraz klienta indywidualnego, na stanowiskach: Doradca Prezesa ds. Zarządzania i Wizerunku, Dyrektor Oddziału, Dyrektor Handlowy Regionu, Z-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego, Kierownik Działu Zarządzania Sprzedażą i Marketingu.

Learn More

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © Firma szkoleniowa - Trainers Team 2010-2021 All rights reserved | Tel.: 022 201 94 62 ; 022 201 94 27 | Fax: 022 201 92 82