This is a repeating event

SPRZEDAŻ I MARKETING W DOBIE INTERNETU

2018Śr12Wrz09:00Śr16:00SPRZEDAŻ I MARKETING W DOBIE INTERNETUCena szkolenia: 520 zł. nettoWarszawa Szkolenie prowadziAgnieszka NowickaKategoria szkoleniaSzkolenia marketingowe,Szkolenia sprzedażowe

Opis szkolenia

„Sprzedawanie się zmieniło, a ktoś zapomniał poinformować o tym dział sprzedaży”.

– Dave Lakhani

W dobie internetu klient przegląda oferty i kupuje w internecie. A dlaczego? Bo tam nie ma sprzedawcy!

Wielu klientów unika kontaktów ze sprzedawcą – jak to zmienić? To szkolenie wskaże kilka możliwości. Dzięki aktywności w internecie mamy więcej szans, na zdobycie uwagi klienta, należy, a nawet trzeba z nich korzystać, aby zachować swoją pozycję na rynku. Bez dostosowania swoich działań do współczesnych trendów nie mamy szansy na przetrwanie z dawnymi formami sprzedaży i marketingu.

Internet jest również doskonałym narzędziem marketingowym. Promowanie firmy w internecie przynosi wymierne korzyści w postaci zwiększonej liczby klientów, wzrostu przychodów oraz korzyści niewymiennych polegających na promowaniu marki i budowaniu wizerunku firmy.

Integracja działań off i online jest obecnie koniecznością w każdej działalności biznesowej.

więcej

Godziny szkolenia

(Środa) 09:00 - 16:00

Miejsce szkolenia

Warszawa - Centrum szkoleniowe Trainers Team

Warszawa

Szkolenie prowadzi

Agnieszka Nowicka

Dyplomowany trener biznesu. Doświadczony menager w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. W swojej pracy koncentruje się na poszukiwaniu i wskazywaniu nowych niekonwencjonalnych rozwiązań, jednocześnie nie skomplikowanych, a mogących wiele zmienić. Doświadczenie zdobyła w firmach ogólnopolskich w sektorze B2B oraz klienta indywidualnego, na stanowiskach: Doradca Prezesa ds. Zarządzania i Wizerunku, Dyrektor Oddziału, Dyrektor Handlowy Regionu, Z-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego, Kierownik Działu Zarządzania Sprzedażą i Marketingu.

Learn More

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © Firma szkoleniowa - Trainers Team 2010-2021 All rights reserved | Tel.: 022 201 94 62 ; 022 201 94 27 | Fax: 022 201 92 82