This is a repeating event

TECHNIKI SPRZEDAŻY – JAK ZDOBYĆ KLIENTA

2018Śr12Wrz(Wrz 12)09:00Czw13(Wrz 13)16:00TECHNIKI SPRZEDAŻY – JAK ZDOBYĆ KLIENTACena szkolenia: 1 180 zł. netto - szkolenie dwudnioweWarszawa Szkolenie prowadziAgnieszka NowickaKategoria szkoleniaSzkolenia sprzedażowe

Opis szkolenia

„Klienci nie kupują dlatego, że zrozumieli, tylko dlatego, że zostali zrozumiani”

Świat biznesu i konsumentów zmienia się nieustająco. Sprzedawcy, którzy chcą odnieść sukces muszą zmienić swój stosunek do Klientów i stosunek do wykonywanej pracy. Sprzedawca musi umieć dostosować się do otoczenia i nowych warunków ekonomicznych, ale również nabyć nowe umiejętności, przydatne w pracy sprzedawcy. Internet dużo zmienił w codziennym życiu – między innymi, to jak sprzedajemy i jak kupujemy.

Podczas szkolenia uczestnicy nabędą techniki sprzedaży, które pomogą sprzedawać w czasach, gdy największym konkurentem w sprzedaży jest internet. Dzięki nim będziesz w stanie skutecznie rywalizować w walce o Klienta.

Szkolenie TECHNIKI SPRZEDAŻY – Jak zdobyć Klienta da Ci narzędzia, dzięki którym osiągniesz upragniony sukces.

więcej

Godziny szkolenia

12 (Środa) 09:00 - 13 (Czwartek) 16:00

Miejsce szkolenia

Warszawa - Centrum szkoleniowe Trainers Team

Warszawa

Szkolenie prowadzi

Agnieszka Nowicka

Dyplomowany trener biznesu. Doświadczony menager w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. W swojej pracy koncentruje się na poszukiwaniu i wskazywaniu nowych niekonwencjonalnych rozwiązań, jednocześnie nie skomplikowanych, a mogących wiele zmienić. Doświadczenie zdobyła w firmach ogólnopolskich w sektorze B2B oraz klienta indywidualnego, na stanowiskach: Doradca Prezesa ds. Zarządzania i Wizerunku, Dyrektor Oddziału, Dyrektor Handlowy Regionu, Z-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego, Kierownik Działu Zarządzania Sprzedażą i Marketingu.

Learn More

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © Firma szkoleniowa - Trainers Team 2010-2021 All rights reserved | Tel.: 022 201 94 62 ; 022 201 94 27 | Fax: 022 201 92 82