,,Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł

Robert Kiyosaki

Jak to zrobić? Wspólnie z Trainers Team. Pomożemy, doradzimy, opracujemy, przeszkolimy, zbadamy efektywność.

Trenerzy Trainers Team prowadzą szkolenia w oparciu o programy autorskie. Elastycznie reagują zarówno na potrzeby Klientów, jak i na zmieniającą się sytuację rynkową, najnowsze trendy w obszarze szkoleń oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Szkolenia Trainers Team zawsze poprzedza etap badania potrzeb – jak zaawansowany, zależy od naszych klientów i zakresu projektu. Jeżeli tylko trzeba, w ramach tego etapu możemy zbadać kulturę organizacyjną firmy, przeprowadzić rozmowy z osobami decyzyjnymi, bezpośrednimi uczestnikami projektu, ankiety on-line, ale także odsłuchać rozmowy na infolinii.

Przykładowe programy mogą być dowolnie modyfikowane. Możemy do nich dokładać nowe elementy, usuwać istniejące, czy też łączyć moduły z kilku programów. Mając jednak na uwadze najwyższą efektywność i reagowanie na rzeczywiste potrzeby naszych klientów.

Oprócz kwestii programowej, dostosujemy do Państwa potrzeb również sposób prowadzenia warsztatów, rodzaj ćwiczeń i zadań do realizacji, zrealizujemy szkolenie w dowolnym miejscu, uzgodnionym wspólnie z Państwem.

Kiedy warto zorganizować szkolenie wewnętrzne?

Wtedy kiedy:

 • masz niewielką grupę uczestników;
 • zależy Ci aby szkolenie odbyło się w miejscu wygodnym dla Waszej grupy;
 • chcesz mieć gwarancję, że szkolenie zostanie dopasowane do specyficznych potrzeb lub nie jesteś pewny w jakim szkoleniu powinniście uczestniczyć;
 • zależy Ci na czasie, bo konkurencja nie śpi;
 • Współpracujemy tylko z najlepszymi…

Nasz zespół to psycholodzy, menadżerowie różnych szczebli, właściciele firm, specjaliści w konkretnych branżach. Łączy nas to, że z pasją wspieramy naszych Klientów w rozwoju potencjału swojego i swoich pracowników. Nasi Trenerzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla każdej branży w Polsce.

Trainers Team to trenerzy lubiący swoją pracę, pełni zaangażowania i otwartości na pomysły klientów. Integrujemy, motywujemy, podnosimy wiedzę, kształtujemy umiejętności, wpływamy na zmianę postaw, podwyższamy standardy…

Nasze szkolenia biznesowe oparte na trzech podstawowych filarach:

 • Szkolenia menadżerskie
 • Szkolenia handlowe
 • Szkolenia związane z rozwojem umiejętności osobistych.

W naszych szkoleniach stawiamy na jakość – nasze kursy poddawane są ciągłej ewaluacji, a uzyskane w ankietach wyniki i opinię na bieżąco staramy się uwzględniać w tematyce zajęć.

Zdobyta u nas wiedza pozwoli w znaczący sposób zwiększyć wydajność oraz skuteczność pracy.

Na co kładziemy szczególny nacisk:

Po pierwsze – na etap badania potrzeb szkoleniowych. Przed każdym szkoleniem analizujemy potrzeby naszych klientów zarówno na poziomie menadżerskim jak i indywidualnego uczestnika. Wspólnie ustalamy cel szkolenia i kryteria, jakie muszą być spełnione, by szkolenie zrealizowało zakładany cel.

Jeśli trzeba badamy kulturę organizacyjną – to gwarancja, że spójności przekazywanej wiedzy z normami, które obowiązują u naszych klientów.

Po drugie – na pracę w trakcie szkolenia metodami warsztatowymi i aktywnymi. Prezentacja służy nam tylko do uatrakcyjnienia treści przekazy. Nagrywamy, odtwarzamy, analizujemy, omawiamy, trenujemy, poprawiamy. Czy o czymś jeszcze zapomnieliśmy?

Po trzecie – na jak najwyższą efektywność naszych szkoleń. Uważamy, że nasze szkolenia wtedy się sprawdzają, kiedy nasi klienci do nas wracają, aby z nami ponownie współpracować.

ETAP BADANIA POTRZEB

rys1Szczegółowy zakres programowy treningu zostanie uzgodniony ze Zleceniodawcą po etapie badania potrzeb potencjalnych uczestników szkolenia przeprowadzonych na dwóch etapach:

 • A. Rozmowa wstępna z kierownictwem firmy
  Celem rozmowy jest określenia oczekiwań, zawartości merytorycznej i celów projektu, ustalenie kryteriów oceny efektów szkolenia, podpisanie umowy.
 • B. Ankiety On-Line
  Rozpoznanie i analiza potrzeb szkoleniowych przyszłych uczestników za pomocą ankiet on-line, przeprowadzonych wśród uczestników szkolenia i jego kierownictwa.

Przykład ankiety badania potrzeb szkoleniowych wśród uczestników.
Po przeprowadzeniu etapu A i B przygotowywany jest ostateczny program szkolenia.

Jesteś zainteresowany szkoleniem wewnętrznym?

Zapraszamy do Kontaktu z Doradcami, którzy chętnie i umiejętnie zatroszczą się o Twoje interesy w naszej Firmie.